ההתמחות שלי 

שיטת היעוץ היחודית והאינטגרטיבית המיושמת, מטפלת בכל שלבי היזמות העסקית, החל משלב הרעיון, דרך גיבוש המודל העסקי, כתיבת התכנית העסקית, גיוס מימון, ליווי שוטף בתחומי התמחיר, תקציב, תזרים מזומנים, גבייה ופיתוח עסקי.

 

השיטה מותאמת לשלב במחזור החיים בו העסק מצוי. יזם יטופל לרוב עוד בשלב הרעיון העסקי דרך כל שלבי הליווי. עסק קיים סובל לרוב מבעיות בניהול הפיננסי. לפיכך, בתום תהליך אבחון קצר ימופו הבעיות לתחומים הבאים: תמחיר, תקציב, תזרים מזומנים וגבייה. בהתאם לכך, ימוקד תהליך היעוץ.

 

שיטה זו מבטיחה כתובת מקצועית אחת, לכל אורך חיי העסק, יחד להצלחה עסקית.

 

אודות

אמיר מרום, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים (MBA) וניסיון מצטבר של כעשרים שנה. שימש בעברו, כמנהל אגף כלכלה של חברת "בזק" במשך כחמש שנים.

מתמחה ביעוץ בענפי ההסעדה, אופנה, שירותים, אפליקציות, תקשורת והיטק, לחברות, עסקים ויזמים. במהלך השנים, ליווה בהצלחה מוכחת, עשרות חברות מובילות ומאות בעלי עסקים מענפי התעשיה, מסחר, שירותים והיטק בתחומי היעוץ הפיננסי, ניהול ופיתוח עסקי.

 

בין היתר משמש כיועץ מוסמך של משרדי הכלכלה והקליטה, יועץ בקרן שמש, יועץ במכון היצוא וחבר מועצה בחברת היעוץ הבינלאומית Gerson Lehrman Group. 

 

צור קשר עכשיו לקבלת יעוץ ראשוני!
 
טלפון:
050-5665512
 
דואר אלקטרוני:
amir@amirmarom.co.il
 
עקבו אחרינו:
 
  • Google Places Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
שירותים
חדשות ומאמרים

ניהול תזרים מזומנים בזמן משבר

בעשור האחרון היינו עדים למספר תקופות משבר שגרמו להאטה כלכלית ואף למיתון. המשמעות היא פגיעה מתמשכת בעשרות אלפי עסקים קטנים ובינוניים. הפגיעה מתבטאת בירידה בביקוש למוצרים או לשירותים במיוחד לכאלו שנתפסים כמוצרי "מותרות", קשיי גבייה, לחץ מצד ספקים להקדמת תשלומים או רכש ומחנק אשראי מצד המערכת הבנקאית.

 

תקופה כזאת, מחייבת את העסק לבצע שינויים והתאמות בטווח הקצר על מנת להתמודד עם ההרעה בתנאי הסביבה העסקית על הצד הטוב ביותר. יחד עם זאת, יש לזכור שגם משבר טומן בחובו הזדמנויות עסקיות. עסקים שיתמודדו עם המשבר בצורה מיטבית יגדילו את סיכויי השרידות שלהם ויצאו ממנו מחוזקים עם פוטנציאל צמיחה גבוה יותר.


 

גיוס מימון ו/או הלוואה מקרן, בנק, משקיע.

הכנת בקשה לתמיכה מרשות החדשנות.

יעוץ עסקי מסובסד.

 

לפרטים נוספים
 

© כל הזכויות שמורות לאמיר מרום

אמיר מרום - יועץ עסקי

מומחה לשיפור רווחיות